Kdo jsme

  • WESPO Bohemia a.s. je obchodní společností, která se úzce zaměřuje na velkoobchod ve dvou divizích. Dodává a zajišťuje stavební prvky pro betonové stavby a dále dodává materiály pro firmy v oborech topení a voda.
  • Hlavními klienty jsou montážní firmy ze všech regionů ČR. Vlastní síť flexibilně zásobených skladů dovoluje reagovat na jakékoliv požadavky.
  • Firma WESPO Bohemia a.s. dokáže plně přizpůsobit dodávku materiálů a vyhovět individuálním potřebám zákazníků i v okolních zemí, nejčastějšími odběrateli jsou firmy ze Slovenska, Polska, Maďarska, ale i Anglie.

Významné události

Události, bez kterých bychom se nemohli stát tím, čím jsme dnes.

1994 – WESPO v.o.szaložení rodinné firmy
1995 – MEA MEISINGERnavázání spolupráce s firmou MEA, zahájení prodeje ISO – nosníků MEA pro přerušení tepelných mostů.
2000 – BEST GmbHzískání výhradního zastoupení firmy BEST, která je největším evropským výrobcem ocelových distančních podložek.
2005 ANCONzískání výhradního zastoupení firmy ANCON. Výrobce dilatačních trnů z oceli.

Co děláme

  • WESPO Bohemia a.s. může zaručit komplexní rozsah služeb, ve kterém nejen zajistí dodávku kvalitních produktů, rozsah služeb rozšiřuje také o technické poradenství.
  • Realizační firmy mohou konzultovat zvolený způsob provedení stavby nebo její části i zamýšlený výběr materiálů.
  • Odborný poradce odsouhlasí zvolenou technologii nebo s ohledem na dlouholeté zkušenosti doporučí další alternativy. Vždy dokáže objektivně vyhodnotit možnosti stavby, výběrem materiálů nabídnout efektivnější řešení nebo podpořit trvanlivost či jakost provedení.
  • Moderní materiály dovolují lépe využít potenciál projektu, odlehčit stavbu, zrychlit a zjednodušit provedení a dovést stavbu do perfektního výsledku i s úsporou finančních prostředků.

Naše zkušenosti

  • V pestrém portfoliu představovaných produktů garantuje WESPO Bohemia a.s. mimořádně kvalitní zpracování, dbá na zodpovědný výběr vlastních výrobců a dodavatelů. Kvalitní materiály a okamžitá reakce na poptávku však nejsou důvodem k navýšen cen, ty se snaží firma držet na stálé příznivé úrovni. Dovoluje tak zvednou úroveň realizovaných staveb a nabízet koncovým zákazníkům služby ve vysoké jakosti.
  • Základním krédem společnosti je zajistit plnou dostupnost materiálů pro ve všechny regiony. Nabízí flexibilní řešení pro jakoukoliv zakázku

Pomůžeme vám s vaším projektem

V případě vašeho zájmu, rádi poskytneme konzultaci či navrhneme řešení vašeho projektu. Máme bohaté zkušenosti.
Kontaktujte nás