stavbní konstrukce

Stavební prvky pro betonové stavby

WESPO Bohemia a.s. nabízí zabudované speciální prvky pro monolitické a prefabrikované betonové stavby:

 

Betonové stavby nabízí skvělý potenciál. Budovu nebo i její části je možné provést v kratším termínu, navíc využité materiály ušetří část rozpočtu a v mnoha směrech využívají lepší vlastnosti. WESPO Bohemia a.s. nabízí montážním firmám kompletní dodávku materiálů pro jakýkoliv typ stavby. Flexibilně zásobenou vlastní distribuční sítí skladů dovoluje reagovat na požadavky firem a zásobit stavbu ve všech regionech v ČR, ale i na Slovensku, v Maďarsku nebo Polsku.

 

Betonové prvky je možné kombinovat s dalšími materiály, které zvyšují především tepelnou úsporu. Zabraňují vytváření tepelných mostů. Zdivo není náchylné na zadržování vlhkosti, nedochází tak k rozvoji plísní a hub. Pro běžné užívání prostor je zásadní samozřejmě i úspora ve vytápění. Kvalitní izolace také přispívají pocitu komfortu i dobrou zvukovou izolací. Často využívané je provedení tzv. sendvičové konstrukce. Při realizaci stavby tak je možné jediným pracovním cyklem zkrátit dobu výstavby. Provedení nesníží kvalitu budoucích prostor.

 

Kvalitní materiály přináší výhody již během realizace stavby. Interiéry si zachovávají dobré klimatické podmínky v zimním období a dovolí pokračovat v dokončovacích pracích. Pokládka podlah, aplikace omítek nebo další úpravy nejsou limitovány nevhodnou teplotou nebo úrovní vlhkosti. Vnější betonová konstrukce zároveň dostatečně chrání proti povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Vnější omítky je možné řešit až v poslední fázi. Interiér budovy dovoluje rychlejší nastěhování, vybavení i samotné užívání koncovým zákazníkem.

Betonové prvky využívají i další výhody, tou může být například dokonalá rovnost hotových povrchů. Následné úpravy se mohou omezit na aplikaci tenčí vrstvy omítky. Podklad není nasákavý a dovoluje úpravu s větší přesností a úsporou materiálu. Na betonové prvky je možné bez omezení instalovat i dřevěné obložení, svítidla a další prvky.

Obraťte se na WESPO Bohemia a.s. a seznamte se s možnostmi, které nabízí. Jediný dodavatel vás může průběžně zásobit potřebným materiálem a pomoci ušetřit čas i vynaložený rozpočet.